18 Lis

Míra Šperk zahájil lyžařskou sezónu vynikajícím 3. místem na závodech IPCAS

V úterý odjela výprava lyžařů ČATHS do holandského Landgraafu, kde se uskutečnil první závod IPCAS letošní lyžařské sezóny. V nabité konkurenci obsadil Míra Šperk úžasné 3.místo.

Na programu halového lyžařského závodu IPCAS byly dva závody ve slalomu. Startovní pole kategorie sedících čítalo přes 30 závodníků. V prvním i druhém závodě se nejlépe dařilo Mírovi Šperkovi, když obsadil 4. resp 3. místo!
Dalšímu z Čechů Oldovi Jelínkovi patřilo ve druhém závodě v konečném pořadí pěkné 9. místo. Ostatní mladí čeští závodníci – Kristýna Křenová, Dana Selnekovičová, Michal Vondráček, David Nanke a Štěpán Karásek, kteří se jeví velmi nadějně, jeli do Holandska především sbírat cenné zkušenosti a jistě o nich v blízké budoucnosti uslyšíme.